Reakcia na: MacT #20219:
a kto si tým nafukuje ego? dosť že cestujúci tam majú v Sorkách na nohy málo miesta, vystupujú z tých "úžasne" riešených busových interiérov s bolesťami nôh kvôli malému priestoru. Najprv nech spravia milí kolegovia s Lichbav normálny interiér a potom nech idú niečo vyprávať o nohách.
MacT
Apropo, aby som sa priblížil k Tvojmu slovníku, keď tam bude napísané, že sa tam nemôžeš vys*ať, tak sa tam najust vyse*ieš?