Reakcia na: MacT #20219:
a kto si tým nafukuje ego? dosť že cestujúci tam majú v Sorkách na nohy málo miesta, vystupujú z tých "úžasne" riešených busových interiérov s bolesťami nôh kvôli malému priestoru. Najprv nech spravia milí kolegovia s Lichbav normálny interiér a potom nech idú niečo vyprávať o nohách.
NR-MHD
http://auto.bazos.cz/inzerat/46926957/Tedom-Kronos.php
http://auto.bazos.cz/inzerat/46206420/MAN-A-20-mesto-3-kusy.php
Možná dočasná posila klbových vozidiel
http://auto.bazos.cz/inzerat/46384182/Prodame-kloubovy-autobus-Karosa-B-941.php