Reakcia na: miso123 #9379:
asi len Volvo. Tie asi môžu byť hneď. Kdežto SOR "vyhral" súťaž na kĺby do BA, tak by asi ťažko stíhal dodať dačo aj pre NR. Ale to je dobre. SORry, ale SORy radšej nie. ?
) jasnacka autobus je ina téma, ale nazval by som ho kludne " mensím bratom nákladného vozidla". v podstate je to tak, ci sa mylim?
office
takže už sa teším na obnovu. ?