cital som prispevky ktore sa tykali zivotnosti autobusov...a riesil sa problem okolo 7 rocnych klbakov zo zenevy.... myslim ze treba brat do uvahy aj to ze zivotnost autobusov volvo sa neda porovnat s nejakym citelisom alebo sorom, volvá ju majú min 1,5 - 2 krát vyššiu.....treba to očekovať ?
. Si si istý
SiTy
A neviem o com hovoris ved vedla Cinskej restauracie linka7 jazdi na Mostnej ul oproti divadlu...