Vladimir
Mam na teba taku otazku ? Kedze sa dalo prave vyrobit 600 novych ceduliek, dokedy sa pocita, ak sa vobec pocita, s nakupom elektronickych transparentov pre zvysne autobusy, ktore ich este nemaju? Resp., je jasne, ze na Vrakosy a Ikarusy, ktore kazdu chvilu pojdu do zasluzeneho starobneho dochodku (hociv invalidnom uz davno su), sa elektricke davat nebudu, ale co napr. s novymi SOR? Ako to bude tam? Za odpoved vopred dakujem ?
Mam na teba taku otazku ? Kedze sa dalo prave vyrobit 600 novych ceduliek, dokedy sa pocita, ak sa vobec pocita, s nakupom elektronickych transparentov pre zvysne autobusy, ktore ich este nemaju? Resp., je jasne, ze na Vrakosy a Ikarusy, ktore kazdu chvilu pojdu do zasluzeneho starobneho dochodku (hociv invalidnom uz davno su), sa elektricke davat nebudu, ale co napr. s novymi SOR? Ako to bude tam? Za odpoved vopred dakujem ?
. Ale ako som uz povedal, ani DPMBB zase nie je hviezda vo vztahu k oznacovaniu vozidiel. Vodici vedia, ze to tak ma byt, napriek tomu, nie vzdy si svoje povinnosti vyplyvajuce z vyhlasky plnia.
SiTy
Re #8547 Vladimír: Ok v pohode necham sa prekvapit, len je to divne ze sa to nechalo zajst az do takehoto stadia.