Re# aspon,ze vas ten humor neopusta.
. Ale ako som uz povedal, ani DPMBB zase nie je hviezda vo vztahu k oznacovaniu vozidiel. Vodici vedia, ze to tak ma byt, napriek tomu, nie vzdy si svoje povinnosti vyplyvajuce z vyhlasky plnia.
SiTy
Re #8547 Vladimír: Ok v pohode necham sa prekvapit, len je to divne ze sa to nechalo zajst az do takehoto stadia.