Vladimir
Mam na teba taku otazku ? Kedze sa dalo prave vyrobit 600 novych ceduliek, dokedy sa pocita, ak sa vobec pocita, s nakupom elektronickych transparentov pre zvysne autobusy, ktore ich este nemaju? Resp., je jasne, ze na Vrakosy a Ikarusy, ktore kazdu chvilu pojdu do zasluzeneho starobneho dochodku (hociv invalidnom uz davno su), sa elektricke davat nebudu, ale co napr. s novymi SOR? Ako to bude tam? Za odpoved vopred dakujem ?
Mam na teba taku otazku ? Kedze sa dalo prave vyrobit 600 novych ceduliek, dokedy sa pocita, ak sa vobec pocita, s nakupom elektronickych transparentov pre zvysne autobusy, ktore ich este nemaju? Resp., je jasne, ze na Vrakosy a Ikarusy, ktore kazdu chvilu pojdu do zasluzeneho starobneho dochodku (hociv invalidnom uz davno su), sa elektricke davat nebudu, ale co napr. s novymi SOR? Ako to bude tam? Za odpoved vopred dakujem ?
. Ale ako som uz povedal, ani DPMBB zase nie je hviezda vo vztahu k oznacovaniu vozidiel. Vodici vedia, ze to tak ma byt, napriek tomu, nie vzdy si svoje povinnosti vyplyvajuce z vyhlasky plnia.
Vladimír
a., žiadna tabuľka nepasuje do zadného držiaka na tabuľky (napr. všetky sú veľké a dozadu sa vojde len malá)
b., nič správnemu označeniu nebráni, ide však o "podivného" vodiča
S bodom "b" obyčajne súvisí vysoký nárast krvného tlaku u mňa.
Re #8554 SiTy: Správna pripomienka. Zabudol som. Dnes sa kúpia a zajtra budú vozy označené ako majú byť.