Reply on: Vladimír #8547:
Nie.Valcovi,Bubboovi a PetroviDi sa možno iba zdá komické,akým spôsobom je to tu podávané-systém- "dnes ráno cestou do práce videné neoznačené autobusy 2,7,14 " a podobne-ani kde,ani kedy.Informácia hodná ledva tak blata na topánkach.Samozrejme,že sa o probléme vie-vieme o tom ako my traja,hore vyššie spomenutí,tak aj ostatní.Ale oznamovať to takto,to je ako postaviť sa pred chemickú fabriku s transparentom-ZNEČISŤUJETE OVZDUŠIE!!!! tiež o tom vedia,ale odstrániť to šmahom ruky,asi nepôjde . . .SiTy:čítaš?bude 600 nových linkových orientácií-to bude žúžo . . .
. Ale ako som uz povedal, ani DPMBB zase nie je hviezda vo vztahu k oznacovaniu vozidiel. Vodici vedia, ze to tak ma byt, napriek tomu, nie vzdy si svoje povinnosti vyplyvajuce z vyhlasky plnia.
810zssk