Reakcia na: Tootti #8143:
mas na mysli tu klbovu B941? no uz by mohli vyrazit aj ostatne Teplicke klbaky do ulic..inak tie bystricke 2 karosy maju svetelne transparenty aj vo vnutri aj z vonka rad by som vedel preco sa nespustili ale dali sa tam tie trapne klasicke tabulky ?
) a nijakú zhodu náterov nájsť nemôžem 

pavuk
JOJ , zase niekto "objavil" Ameriku. Netvrdím že v Nitre nie je čo vylepšovať ale podľa mňa Nitra venuje MHD dosť pozornosti. Jednotný náter vozidiel? Keď dáš na celé vozidlo reklamu, porušíš jednotný náter. Aj Žilina opúšťa poyície jednotných náterov. A má prísť o príjmy za reklamy na svoju ekonomiku? A trolejbusy? To je nevyriešený sen z čias hlbokého socializmu. Takže nekuvikajte a dávajte návrhy a petície na mesto.