Vladimír: Dnes opäť zaujímavá situácia. L19 s predčasným odchodom o 17.32h a pri SPU slimačí presun ku zastávke Akademická. Niekedy nie je zlé si dať otázku, má CP nejaký význam? ?
Minulý pondelok bol nasadený na L19 klbák, dúfal som, že to je test na možné trvalé nasadenie, nakoľko v pondelky (čo si myslím osobne) je v čase rána preťažená a minule nasadený L19 vpadol vhod.Žiaľ nie.
A čo sa stalo s Citaro busom? Vidávam ho na iných linkách, dnes L18. Už nebude bývať na L28?
Kedy konečne budú už GARANTOVANÉ bezbariérové spoje?
Myslím si, že busy vybavené el. panelmi, by mohli z boku uvádzať priebeh trasy (tak ako v ZA).
Zaujímalo by ma tiež, či rozhodovanie o kúpe či už nového vozu alebo iné veci rozhoduje vedenie SAD alebo mesto.Lebo stále mi nie je jasné, čo bráni tomu, aby sa kúpili konečne akustické hlásiče, el.panely a i.
A čo sa týka CP, nebudú k 9.12.2007 nejaké trvalé významné zmeny?
Mohli by byť posunuté spoje L19 o 5 minút neskôr, nakoľko vlaky prichádzajúce z Leopoldova (kt. je významným koridorom) prídu vždy okolo xx.59-xx.05. Klokočina má pohodlný prístup na L24 každých 8-10min, na Zobor ide bus xx.07 resp. xx.37. A Chrenová žiadny bez úvahy L12, L14.
Čo sa týka CP - návrhov, napadla ma napr. myšlienka: zrušiť 24, nahradiť ju ako L4 okružná linka (v smere Klokočina, Kmeťova - Dolnočermánska-ďalej po trase L2 a pri od TESCO napojenie na súčasnú trasu L24.).V jej protismere L14.
L2 skrátiť Žel. stanica - Priemyselný park s hustým intervalom,zrušiť L16,17 a 94. Zrušený úsek nahradený L4/L14.
Nakoľko sú predplatené lístky - ľudia by boli prinútení si ich zakúpiť, čo vlastne by bolo aj ekonomicky výhodnejšie ako kredit a možno by boli menšie zdržania kupovaním lístkov u vodiča.
Minulý pondelok bol nasadený na L19 klbák, dúfal som, že to je test na možné trvalé nasadenie, nakoľko v pondelky (čo si myslím osobne) je v čase rána preťažená a minule nasadený L19 vpadol vhod.Žiaľ nie.
A čo sa stalo s Citaro busom? Vidávam ho na iných linkách, dnes L18. Už nebude bývať na L28?
Kedy konečne budú už GARANTOVANÉ bezbariérové spoje?
Myslím si, že busy vybavené el. panelmi, by mohli z boku uvádzať priebeh trasy (tak ako v ZA).
Zaujímalo by ma tiež, či rozhodovanie o kúpe či už nového vozu alebo iné veci rozhoduje vedenie SAD alebo mesto.Lebo stále mi nie je jasné, čo bráni tomu, aby sa kúpili konečne akustické hlásiče, el.panely a i.
A čo sa týka CP, nebudú k 9.12.2007 nejaké trvalé významné zmeny?
Mohli by byť posunuté spoje L19 o 5 minút neskôr, nakoľko vlaky prichádzajúce z Leopoldova (kt. je významným koridorom) prídu vždy okolo xx.59-xx.05. Klokočina má pohodlný prístup na L24 každých 8-10min, na Zobor ide bus xx.07 resp. xx.37. A Chrenová žiadny bez úvahy L12, L14.
Čo sa týka CP - návrhov, napadla ma napr. myšlienka: zrušiť 24, nahradiť ju ako L4 okružná linka (v smere Klokočina, Kmeťova - Dolnočermánska-ďalej po trase L2 a pri od TESCO napojenie na súčasnú trasu L24.).V jej protismere L14.
L2 skrátiť Žel. stanica - Priemyselný park s hustým intervalom,zrušiť L16,17 a 94. Zrušený úsek nahradený L4/L14.
Nakoľko sú predplatené lístky - ľudia by boli prinútení si ich zakúpiť, čo vlastne by bolo aj ekonomicky výhodnejšie ako kredit a možno by boli menšie zdržania kupovaním lístkov u vodiča.
M