Reakcia na: M #5876:
Prihoď ešte Demänovskú Dolinu - od záchytného parkoviska v Pavčinej Lehote do Jasnej. Myslím, že v osemdesiatych rokoch bola vytvorená aj projektová dokumentácia, len potom to akosi zaspalo. Najnovšie ale niekto chce z LM do DD stavať železnicu ? ?
Valec
Re #5877 Dusan85: Pri tých zápchach, čo máte v centre sa ten "bordel zo smradlavých Ikarusov" celkom stratí.
Re #5881 Dusan85: Tak teraz neviem, ale na jednej strane necestuješ často, a na druhej potrebuješ viac spojov.
Re #5886 Vladimír: No to vieš, ale kamarátka na návšteve v NR nemá čipovú kartu ani mesačník a tak porovnávala to čo jej vyhovovalo. ?