Reply on: Dusan85 #5896:
Ale no tak, Pištík môj, ukľudni sa skôr ty.Po prvé, toto tu je verejné diskusné fórum a ja sa celý život riadim zásadou, že ak si o niekom myslím, že je debil, tak mu to aj poviem.
Po druhé, ani teba tu nikto nekritizoval. Bolo iba konštatované, že MHD nemôža a ani nie je dôvod, aby vôbec chcela uspokojovať potreby ľudí, ktorí ju využívajú nepravidelne a náhodne, v prípade, že sa rozhodnú svoju náhodnú prepravnú potrebu ukojiť, požadujú príchod svoja každým smerom na najbližšiu zastávku ihneď a cestovanie by chceli mať podľa možnosti zadarmo.
Takéto potreby dokáže na území bývalej ČS(F)R mestskou hromadnou dopravou uspokojiť jedine Dopravní podnik Ústí nad Labem a SAD Zvolen, aj to len vo svojej pravádzke MHD Banská Bystrica. Preto som ti dobrosrdečne doporučil, aby si zmenil svoje trvalé bydlisko.
Valec
Re #5877 Dusan85: Pri tých zápchach, čo máte v centre sa ten "bordel zo smradlavých Ikarusov" celkom stratí.
Re #5881 Dusan85: Tak teraz neviem, ale na jednej strane necestuješ často, a na druhej potrebuješ viac spojov.
Re #5886 Vladimír: No to vieš, ale kamarátka na návšteve v NR nemá čipovú kartu ani mesačník a tak porovnávala to čo jej vyhovovalo. ?