Reakcia na: Dusan85 #5840:
To je Tvoj pohľad.... Ja keď si porovnám, kde bola nitrianska MAD v roku 2004 a kde je dnes, vidím veľmi veľmi silný rozdiel.Netreba všetko len kritizovať. Ja tiež netvrdím, že všetko je super a šlape ako hodinky, ale dokáže ma tak trochu zdravo škodoradostne potešiť, keď si už vo viacerých veciach môžem aj pri MHD v Žiline alebo Prešove povedať, že napriek dlhodobej minidotácii to máme my lepšie, resp. že nejaký ich problém by sa u nás nemohol stať.
Oki