Reakcia na: Dušan #4776:
A na medzimstskej majú aký mestský voz?Veď posledná B 732,ktorú tam mali bola tá CNG na Piešťansko-Radošinskej osmičke,ale tá už je mimo od septembra 2005.NIečo som nepostrehol?
Trasa NR-Mocenok-BA, plne nastupiste v Nitre a zrazu pristavil ikarus, ledva sa tam ludia natlacili, nastastie som sedel, ale ist s nim po dialnici bol krasny zazitok ☺
len cez vikend by malo byt 6 spojov, a nie 5 za hodinu
Dušan
Ja som dnes tiez isiel L19 s prichodom na ZST o 8:40 a este pred prichodom na zel. stanicu svietilo na displejoch linka 27, na ktoru voz prechadzal a oznamovalo nasledujucu zastavku Okresny urad. Odpustite mi to, ale povazujem to za neprofesionalne. ?