Reakcia na: M #4759:
No hurá, tak naša mestská dobre poslúžila
Ale vážne, tie Janíkovce cez víkend trošku bude treba inak vyriešiť.Inak aj ja som sa dnes viezol v Sorke (nie na L19), ktora pekne dopytové otváranie dverí využívala. A cestujúci taktiež. Prekvapuje ma, že v tomto vôbec problémy nie sú, šokom bol pre mňa taký vetchý starček, čo na Bolečkovej vystupujúc si bez váhania vybral hneď správne tlačidlo na otvorenie dverí :!:
.
Dušan