No neviem či osádka vozidla číta cez wap toto fórum, ale keď som asi dve hodiny po Tvojom príspevku na linke č. 21 daným vozidlom cestoval, tabuľky mal riadne osadené.
preco connex bus karosa nema oznacenie linky v poslednej dobe linka 21 aj vzadu ked nato ma miesto? to male cislo je zastrcene za tretimi dverami... p.s. kedy uz bude ok to oznacovanie???
tak to bol vážne retardovaný koncept.Hlavne bolo pekné ako tam odpísali napr.Mlynárce a iné mestské časti.Skutočne profesionálne a maximálne sofistikované
Pokiaľ ide o MAD, neviem ako, ale páči sa mi jeho (aj keby len) vízia viac ako tá o 30-tich autobusoch a 50-tich vodičoch, čo sme počúvali ešte celkom nedávno.
Verím Ti,že nemáš chuť na vyjadrovanie, ale ber to aj z druhej stránky : Na Viničkách-konečnej práve vystúpila pani a hneď niekam rozčúlene telefonovala,vraj: Predstav si, že 33-jka nechodí po Partizánskej.....!!!
Ešte veľa ľudí nezaregistrovalo túto výluku, tak im ju zatiaľ neberme ? ? ?
Keď tak, nech ťa rozhodí až po mojom zajtrajšom odchode. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
155