MAN som minule videl na l. 21 . Ked ma tie problemy s otacanim sa na konecnej-no neviem,neviem ci ma v NR zmysel bus s 3 napravami. Ved existuju aj klbove MAN- v Nemecku ich jazdi habadej.. Ked uz sme 1 nohou v EU tak preco by take nemohli byt aj u nas..
.
Kami
Sola sa otacaju na 21-2 metroch, klby 23-5 m a 15 metrove na 25 m. Nevhodne pre Nitru (a Slovensko vseobecne) je usporiadanie sedadiel 2+2 a fotobunka na zadnych dverach. Nitrancania nepoznaju ani dopytove otvaranie.