Reply on: Kami #351:
Myslim ze klbove Karosy maju v NR turba aj automaty - je to vidiet aj citit. V zime klbova karosa v pohode vysplha na kopec(hviezdoslavku) ale ikac mava dost velke problemy.
kontakt poslany....
Predsa len ani v BB nie sú 15m. Ale vodiči sú skúsení naučia sa ako s tou bábikou.
Ja som tiež nechápel, že niekto na Slovensku môže v roku 2002 obnoviť park 15-ročnými autobusmi
Kami
Sola sa otacaju na 21-2 metroch, klby 23-5 m a 15 metrove na 25 m. Nevhodne pre Nitru (a Slovensko vseobecne) je usporiadanie sedadiel 2+2 a fotobunka na zadnych dverach. Nitrancania nepoznaju ani dopytove otvaranie.