Chcel by som pochváliť linku 2. Je to vynikajúci autobus pre Čermáň, Štefánikovu, Mesto, Chrenovú, Zobor aj Dražovce. Veľmi praktická linka! Bol by veľmi zlý ťah zrušiť L2. Je to autobus nad autobusy! ?
Ono totiz verejnost sa malokedy ozve, ked je spokojna, vacsinou sa ozyva len vtedy, ked je nespokojna
gadamf