Reakcia na: Tomas #2636:
Teraz sa na ten svoj prispevok pozeram a zistujem, ze sa da chapat viacerymi sposobmi. Myslel som tym, ze 1000 korun bolo na tu dobu dost. Tych 30 halierov som myslel samozrejme ironicky v zmysle jak dakedy dobre bulo.
TeBeCe