Reakcia na: henko151 #22145:
Dva klbáky na linke AX samozrejme jazdili aj dnes, ale nestačili. 331GZ im pomáhala pobrať to, čo nepobrali alebo nestíhali točiť.Linku AX som osobne od ŽST vypravoval ja. Nespomínam si na jediný prípad, že by odchádzala preplnená. Naplnená, to samozrejme áno. Predstava, že pri takých hromadných akciách ako keď z vlaku naraz vystúpi 200 ľudí, bude poskytnutý štandard sediacich, je nereálna. Také nefunguje ani vo Švajčiarsku.
Vladimír