Reakcia na: Fifo26 #22010:
Ak ťa mám chápať po bratislavsky, že linka 2/4 znamená štvrté delené poradie linky 2, tak to tak skoro zaiste nie je. Najdôveryhodnejšie info by vedel poskytnúť Vladimír, ale čo sa týka priemerného počtu cestujúcich za hodinu, tak asi to niektorá z dvojok bude... možno nejaká dvanástka.Ak myslíš linku ako-takú, tak sa asi nemýliš. Dalo by sa o tom ale polemizovať, ranné spoje na linke 17, či posledný na linke 94 bývajú častokrát naplnené na(d) kapacitu.
ale prímestské a vlaky boli v poriadku.
Troll