Reakcia na: Peterzm #21724:
Presne tak. Prebiehajúcu kampaň by som rozhodne za umelú tému nepovažoval. Jej efekt, ktorý vnímam ja, je:1. informovať a vopred upozorniť verejnosť na možné dočasné zníženie komunikačného štandardu zamestnancov prvého kontaktu, ktorým v Nitre vodič rozhodne je
2. nejakým spôsobom nadviazať na šokujúcu nevýpravu spred niekoľkých mesiacov a dať najavo, že sa na to nezabudlo a naďalej sa prijímajú opatrenia v tejto veci.
iné je, keď cudzinec robí zavrety niekde vo výrobnej hale, prípadne ako manažér komunikujúci niekde s vedením v angličtine a iné, keď cudzí chlap prichádza každodenne stovky krát do styku s bežnými ľuďmi všeho veku, postavenia a jazykových schopností..
Otestuj šoféra z Ukrajiny otázkou: "stojíte pri Priori?", že čo ti povie ?
SiTy