Ty vole, to sa tu zase zbehla debata. Doteraz som si myslel, ze nevykladat si hnaty v dopravnom prostriedku patri k elementarnemu bontonu, ktory pozna a dodrziava aj posledny sedlak zo Zlamanej Lehoty, podobne ako negrgat v restauracii alebo nestat na ulici. Ocividne som sa mylil.
Belphegor