Ty vole, to sa tu zase zbehla debata. Doteraz som si myslel, ze nevykladat si hnaty v dopravnom prostriedku patri k elementarnemu bontonu, ktory pozna a dodrziava aj posledny sedlak zo Zlamanej Lehoty, podobne ako negrgat v restauracii alebo nestat na ulici. Ocividne som sa mylil.
MacT
Apropo, aby som sa priblížil k Tvojmu slovníku, keď tam bude napísané, že sa tam nemôžeš vys*ať, tak sa tam najust vyse*ieš?