Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Michal #1396:
...spoj je označený znamienkom "C", to znamená, že počas školských prázdnin nepremáva, polročné prázdniny boli oficiálne ministrom školstva vyhlásené na den 1.2.2005 hoci realitá bola taká, že niektoré školy mali prázniny a ostatné ich budú mať v piatok...na tento stav sme upozorňovali kompetentné inštitúcie aby skoordinovali prázdniny tak, aby boli v rámci mesta v jeden den, žiadnej odpovede sme sa nedočkali, snáď len jedinej, že všetko majú v rukách riaditelia jednotlivých škôl, to znamená, že nechali to v stave "buď ako buď...a za všetko môže dopravca...
presnejsie Hviezdoslavova IV.
Zaujimalo by ma,ci isiel dnes spoj č.24 o 17,37 zo zastávky Hviezdoslavova smer Zel.stan.? ?
Bolo by dobré tú zmluvu o verejnom záujme aj zverejniť, nech každý Nitran vidí, ako sa mesto "buchlo" po vačku. Môžu sa na MÚ niektorí poriadne hanbiť... A MHD (ako to tu niekto spomínal) je len zrkadlom práce našich vyvolených predstaviteľov mesta. Dúfam, že si ich ľudia zvolia znova. ?
Myslím si, že vodiči MHD sú okrem iného aj dobrí mapovači jám, výtlkov a ostatných nepliech na uliciach mesta. Zaujímalo by ma, ako, a či vôbec sú využité ich skúsenosti na apel opravovať vozovky. Podľa mňa by mali mať možnosť kdesi nahlasovať telefónom (povedzme len oni zadarmo) čo treba akútne alebo aspoň neskôr opraviť...
Alebo: kde sa dajú efektívne nahlasovať pribúdajúce diery na cestách? Myslím tel.č., e-mail, adresu.
...dnes po dlhých a veľmi ťažkých rokovaniach bola konečne podpísaná zmluva o výkonoch vo verejnom záujme... ?
Reakcia na: Kuric #1388:
...mne to pripadá asi tak, že podľa seba súdim teba, ...môžem Ťa ubezpečiť, že tých vodičov, ktorí svojvolne porušujú cestovný poriadok nikto u nás nehladká...
Reakcia na: Kuric #1388:
Uz dopredu vies, ze nic nebude. Ak bude oznamenie typu "dna 31.1.05 isiel spoj linky c. 12 s odchodom vtedy a vtedy z tej a tej zastavky o 5 minut skor", tak sa to da v pocitaci dohladat, overit a vodic ma po premiach. Ak teda neslo o nejaku vynimocnost (havaria, spustene zavory, zapcha atd.). Ale ak bude oznamenie typu "Dvanastka sustavne porusuje prepravny poriadok", tak sa neda zistit nic. Treba byt konkretnejsi.
Reakcia na: Kuric #1388:
no to asi nie....#695
Reakcia na: Kuric #1388:
a ešte k tomu mu zoberú prémie a tak si to Fero nabudúce dobre rozmyslí, či pôjde z konečnej s náskokom...
Reakcia na: Porter #1386:


A ked napises presne udaje ,aj tak sa nic riesait nebude.
Alebi iba ak :"pocuvaj Fero ty si rano siel skor ? Co ti je..."
Reakcia na: Porter #1386:
ked nenapises konkretne udaje, nic sa riesit nebude ?
? autobus c 12 sustavne porusuje dopravny poriadok a nedodrzuje ho. Autobusari s kludnym svedomím opustaju zastavky o 5 a viac minut skor ako maju v zadane v dopravnom poriadku malo by sa to riesit !!!
Reakcia na: plonk #1373:
Uz bolo niekolko krat popisovane, ze tu nejde o 2 koruny. Ide o to, ze kazdu zlavu mesto vykryje len adresne, t.j. ak ma doklad, ze taka zlava poskytnuta bola. A preto bola SAD-ka donutena zaviest evidencny listok (cestujuci zaplati len 2 Sk, ktore su len symbolicke a nie su zaplatenym cestovnym v pravom slova zmysle).

Re #1374 kc: Dochodcovia nad 70 samozrejme moznost platit evidencne cestovne cipovou kartou maju. Len postarsi obcania sa castokrat s takymi technickymi vymozenostami ako je EZCK "nekamaratia".

Re #1384 TeBeCe: Nepouziva.
Reakcia na: uko #1383:
pouziva sa dopytove otvaranie dveri v Ekobusoch? v tejto zime by to nemusel byt zly napad ?
Reakcia na: ekobusy #1382:
...na komplexné hodnotenie je ešte príliš skoro, ale zatial sa javia celkom dobre, nechcem to zakríknuť, ale celkom slušne odolávajú aj súčasným artickým podmienkam... ?
Jak je hodnocen v Nitre provoz Ekobusu SOR? V CR jich jezdi asi 10 a vetsinou panuje spokojenost. Co u vas?
...veľmi by sme aj mi chceli mať unifikovaný vozový park čo sa týka farby, ale drvivá väčšina firiem, ktorým sme nútení s ekonomických dôvodov poskytovať volné plochy na autobusoch pre reklamné účely (nakoľko aj reklama pre nás znamená dosť vysoký príjem financií), si žiada v drvivej váčšine biely náter, a ak by sa našiel investor(mesto), že by chcelo mať všetky autobusy vo farbách mesta(prípadne niečo iné), myslím, že ako dopravca s tým nemáme žiadny problém...
Reakcia na: uko #1378:
...pre doplnenie, ak by sa ukázalo, že strata bola menšia ako nám malo dať mesto peniaze, tak sme povinný zo zákona túto sumu vrátiť, a nemáme s tým žiadny problém, dokonca požadujeme od mesta aby ním určená nezávíslá auditórska spoločnosť urobila v MHD finančný audit, a keď sa dokáže, že máme neoprávnené náklady, tak budeme znášať z toho vyplývajúce všetky dôsledky a následky, taktiež nebránime nikomu z magistrátu mesta aby kedykoľvek urobil finančnú kontrolu hospodárenia MHD...a preto chceme aby čiastka, ktorú nám malo hradiť mesto ako objednávateľ výkonov bola zálohová, lebo dnes nikto z nás nedokáže presne do koruny stanoviť presnú výšku straty pre polrok 2005, resp. rok 2005...
Reakcia na: uko #1378:
smutne ako MHD na Slovensku vymiera... ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.