no....popri uceni sa na stanice som stihol spravit aj english verziu tychto stranok
za pripadne gramaticke chyby sa ospravedlnujem, ale snad sa to bude dat pochopit co som tam popisal....vacsie chyby poprosim oznamit mailom 
ad vnutorne displeje: parada, aspon uz nebudem musiet pocitat na prstoch zastavky ked pojdem niekam prvy raz, aby som vedel ze uz som tam
za pripadne gramaticke chyby sa ospravedlnujem, ale snad sa to bude dat pochopit co som tam popisal....vacsie chyby poprosim oznamit mailom 
ad vnutorne displeje: parada, aspon uz nebudem musiet pocitat na prstoch zastavky ked pojdem niekam prvy raz, aby som vedel ze uz som tam
TeBeCe
musim sa po statniciach uz opat vybrat do NR
v koncepcii rozvoja nitry som cital nieco o rozsiahlejsom plynofikovani autobusov...nevie niekto ci je to este aktualne? neplanuje sa taka vacsia plynofikacia ako v BA, alebo KE?