Reply on: uko #111:
dakujem za doplnenie
pocita sa neskor s tabulami aj na dalsie vozidla?inak, by ma zaujimalo, preco nove a generalkovane vozy su v celobielom natere? chysta sa nejaky mestsky nater, alebo je to v ramci setrenia?
uvazuje sa v Nitre este s generalkami Ikarusov 280?
)
TeBeCe
musim sa po statniciach uz opat vybrat do NR
v koncepcii rozvoja nitry som cital nieco o rozsiahlejsom plynofikovani autobusov...nevie niekto ci je to este aktualne? neplanuje sa taka vacsia plynofikacia ako v BA, alebo KE?