Reply on: TeBeCe #108:
Zial neviem aky je to typ, som ho videl iba z vonku ked som bol na vianocnej prechadzke 
A som cital ze od 19.1.2004 by sa mali trochu redukovat spoje.



)

asi sa opat zamestnam v DPB, nech mam aspon tu dopravu skoro zadarmo
J
Osobne vnímam dosť silný tlak firmy Blaguss na BSK (čiže vládnej ANO a min. hospodárstva), bo kvôlo nej bol zastavený tender na dodávku výkonov vo verejnom záujme v autobusovej regionálnej doprave v Bratislave a toje čo povedať. Ja dúfam, že to bude Blaguss, bo je to fa so silným postavením v okolí Viedne a s veľmo dobrým vozidlovým parkom a príslubom vymenia všetkých hradzavých Karos. Povedali, že sú shopní tak spraviť do dvoch mesiacov, ale to by bolo asi zbytočné tak narýchlo.