Reply on: Majkl #97:
obcas daco zahliadnem v novinach, inak velmi nesledujem

)
asi sa opat zamestnam v DPB, nech mam aspon tu dopravu skoro zadarmo

a neviem preco vtedy nemal aj ciel nahodeny, pretoze predtym som ho vzdy videl aj s cielom (je to aj v galerii na fotkach)
TeBeCe
ps: tých, ktorých zaujíma vozový park, sa môžu tešiť na zajtrajší vianočný update