Reply on: Majkl #97:
obcas daco zahliadnem v novinach, inak velmi nesledujem

)

asi sa opat zamestnam v DPB, nech mam aspon tu dopravu skoro zadarmo

a neviem preco vtedy nemal aj ciel nahodeny, pretoze predtym som ho vzdy videl aj s cielom (je to aj v galerii na fotkach)
J
Inak zníženie cien je veľmi pozitívne a hlavne dobrý marketingový ťah. Je jedno že iba o korunu avšak ľuďom išlo po dlhom čase niečo s cenou dolu. Keď si zobereme, že benzín id stále len hore, hádam dostanete viac ľudí do MHDčky. Aspoň dúfam, že to bude mať ten efekt a čiže aj prínos pre životné prostredie.