Reply on: Majkl #97:
obcas daco zahliadnem v novinach, inak velmi nesledujem

)

asi sa opat zamestnam v DPB, nech mam aspon tu dopravu skoro zadarmo

a neviem preco vtedy nemal aj ciel nahodeny, pretoze predtym som ho vzdy videl aj s cielom (je to aj v galerii na fotkach)
kalamita