Reply on: Majkl #97:
obcas daco zahliadnem v novinach, inak velmi nesledujem

)


a neviem preco vtedy nemal aj ciel nahodeny, pretoze predtym som ho vzdy videl aj s cielom (je to aj v galerii na fotkach)
TeBeCe
http://ba.sme.sk/clanok.asp?cl=1211247
ale aj tak je to uz viac nez dost