Reply on: Tootti #8143:
mas na mysli tu klbovu B941? no uz by mohli vyrazit aj ostatne Teplicke klbaky do ulic..inak tie bystricke 2 karosy maju svetelne transparenty aj vo vnutri aj z vonka rad by som vedel preco sa nespustili ale dali sa tam tie trapne klasicke tabulky ?
) a nijakú zhodu náterov nájsť nemôžem 
LUK
- BB jednotný náter dlho mala aj teraz má - DPM má mestské farby a STS má zase tie svoje traktroristické...
- BB akustické hlásiče má vo všetkých vozoch DPM...
Re #8129 miso123: autobusy chodia v biednych intervaloch (teda nechodia, iba to tak vyzerá) len preto, že máte milión liniek odvšadiaľ všade (a to ešte chýba linka Wilson-Hypertresko