Mám informácie o záujemcovi o jeho odkúpenie. Pokiaľ sa to neuskutoční, čaká ho šrot.
Re #8121 Joj: Elektrická trakcia je niečo, čo prináša úžitok v dlhodobom horizonte a najmä jej začiatky sú poznačené veľmi vysokými vstupnými nákladmi. Rozhodnutie budovať elektrickú trakciu v MHD preto musí byť jednotným alebo výrazne väčšinovým rozhodnutím zástupcov obyvateľov mesta, aby sa po najbližších komunálnych voľbách neukázalo, že elektrická trakcia je nechceným dieťaťom a bude v neefektívnej stagnujúcej podobe žrať mestské financie a neprinášať osoh. V súčasnosti však nemám informácie o tom, že by prebiehala čo i len diskusia o takejto výraznej, doposiaľ v dejinách nitrianskej dopravy nevídanej, investícii do MHD, nieto ešte to, že by sa takýto krok nejako reálne pripravoval.
Pod pojmom elektrická trakcia pochopiteľne myslím dopravu trolejbusovú, ktorá pri troche chcenia a veľkej zhode náhod, by sa mohla vybudovať a v meste veľkosti Nitry aj uživiť. Električková doprava je absolútne mimo hru, niet a ani tak skoro na to nebude peňazí a už vôbec nie priestor.
Osobne nepoznám jediný pádny dôvod, prečo by podnik bývalej siete ČSAD nemohol byť podnikom na vykonávanie MHD.
Re #8122 miso123: Nedá mi neohradiť sa proti poslednej vete. Intervaly medzi spojmi sú v Nitre v porovnaní s inými porovnateľnými mestami SR (PO, ZA, BB) veľmi slušné, ak nie najlepšie. Nitrianskej MHD možno vyčítať všetko možné, len nie riedke intervaly.
Nitra mala mat torolejbusy ale zial z nedostatku financii sa to nepodarilo zrealizovat kedze len omrvinky sa davali na MHD preto to tak vypada.pochybujem ze niekedy tu budu aj trolejbusy je pravdou ze Nitra je spomedzi ostatnych krajskych miest dost velke mesto a to ze ma len autobusy je dost smutne a aj tie chodia v mizernych intervaloch a o vikendoch a sviatkoch uz ani nehovorim.
ahojte ľudia, Nitra je už dosť veľké mesto, a v podstate nemá vyriešenú mhd. Myslím si že na tak veľké mesto ako je Nitra, by sa mala, mhd vykonávať, z trolejbusmi alebo aj električkami. Mesto by len tým získalo, na vážnosti a občania, by získali kvalitnú mhd. Tak isto si myslím že podnik SAD nieje podnikom na vykonávanie mhd. V každom meste, ktoré je dosť veľké, vykonáva mhd, dopravný podnik. Nitra je už dosť veľká aby si svoju mhd, vykonávala zo svojim podnikom.
Dobry den, chcel by som sa spytat na margo vyradenia NR-759AV, ze co s nim teraz bude, ci pojde do srotu, alebo si ho SADka necha ako historicak, alebo je nejaka ina sanca ako ho zachranit? dakujem
Zriadenie priamej linky mestskej HROMADNEJ dopravy Wágusonovo nábrežie - Hypertresko pre JEDNU osobu, ktorá by linku sporadicky využívala za nevhodného počasia NIE JE dopravne ani ekonomicky odôvodnené. Žiadosť o zriadenie linky sa zamieta.
Zriadenie priamej linky mestskej HROMADNEJ dopravy Wágusonovo nábrežie - Hypertresko pre JEDNU osobu, ktorá by linku sporadicky využívala za nevhodného počasia NIE JE dopravne ani ekonomicky odôvodnené. Žiadosť o zriadenie linky sa zamieta.
Zriadenie priamej linky mestskej HROMADNEJ dopravy Wágusonovo nábrežie - Hypertresko pre JEDNU osobu, ktorá by linku sporadicky využívala za nevhodného počasia NIE JE dopravne ani ekonomicky odôvodnené. Žiadosť o zriadenie linky sa zamieta.
Vladimír
Re #8121 Joj: Elektrická trakcia je niečo, čo prináša úžitok v dlhodobom horizonte a najmä jej začiatky sú poznačené veľmi vysokými vstupnými nákladmi. Rozhodnutie budovať elektrickú trakciu v MHD preto musí byť jednotným alebo výrazne väčšinovým rozhodnutím zástupcov obyvateľov mesta, aby sa po najbližších komunálnych voľbách neukázalo, že elektrická trakcia je nechceným dieťaťom a bude v neefektívnej stagnujúcej podobe žrať mestské financie a neprinášať osoh. V súčasnosti však nemám informácie o tom, že by prebiehala čo i len diskusia o takejto výraznej, doposiaľ v dejinách nitrianskej dopravy nevídanej, investícii do MHD, nieto ešte to, že by sa takýto krok nejako reálne pripravoval.
Pod pojmom elektrická trakcia pochopiteľne myslím dopravu trolejbusovú, ktorá pri troche chcenia a veľkej zhode náhod, by sa mohla vybudovať a v meste veľkosti Nitry aj uživiť. Električková doprava je absolútne mimo hru, niet a ani tak skoro na to nebude peňazí a už vôbec nie priestor.
Osobne nepoznám jediný pádny dôvod, prečo by podnik bývalej siete ČSAD nemohol byť podnikom na vykonávanie MHD.
Re #8122 miso123: Nedá mi neohradiť sa proti poslednej vete. Intervaly medzi spojmi sú v Nitre v porovnaní s inými porovnateľnými mestami SR (PO, ZA, BB) veľmi slušné, ak nie najlepšie. Nitrianskej MHD možno vyčítať všetko možné, len nie riedke intervaly.