Reply on: Tootti #8143:
mas na mysli tu klbovu B941? no uz by mohli vyrazit aj ostatne Teplicke klbaky do ulic..inak tie bystricke 2 karosy maju svetelne transparenty aj vo vnutri aj z vonka rad by som vedel preco sa nespustili ale dali sa tam tie trapne klasicke tabulky ?
) a nijakú zhodu náterov nájsť nemôžem 

810zssk
Trolejbusy / elektricky: Ano, trolejbusy by boli vhodne, avsak nie je ziaden predpoklad ze by sa v blizkej dobe vybudovali. Elektricka je skor nezmysel.
SAD: Povedz mi jednu vec ktora by sa ziskala tym ze by MHD prevadzkoval mestsky podnik (samozrejme ratajme s tym ze by dostaval rovnaku dotaciu)...