Reply on: Tootti #8143:
mas na mysli tu klbovu B941? no uz by mohli vyrazit aj ostatne Teplicke klbaky do ulic..inak tie bystricke 2 karosy maju svetelne transparenty aj vo vnutri aj z vonka rad by som vedel preco sa nespustili ale dali sa tam tie trapne klasicke tabulky ?

sice niekde chýbajú repro, ale hlásiče sú...
Vladimír
- nuž pozorne som sa zadíval na náter trolejbusov a na náter minibusov, to všetko dokonca od jedného dopravcu (čo v BB nie je samozrejmosť
- vo vozoch DPM možno hlásiče sú, no u dominantného dopravcu nie
Re #8134 Erik Pauer: Stačí SAD Nitra všeobecne, oni si to tam už prerozdelia.