Reply on: Tootti #8143:
mas na mysli tu klbovu B941? no uz by mohli vyrazit aj ostatne Teplicke klbaky do ulic..inak tie bystricke 2 karosy maju svetelne transparenty aj vo vnutri aj z vonka rad by som vedel preco sa nespustili ale dali sa tam tie trapne klasicke tabulky ?
) a nijakú zhodu náterov nájsť nemôžem 

pavuk
Čo na Nitre ocenujem, je systém EČK. Zaplatíš dopredu určitú sumu a cestuješ dokedy si kredit nemineš. A či to minieš za pol roka, alebo za mesiac je len Tvoja vec. Obávam sa že že zavedením časových lístkov toto padne. Takýto sys tém by som uvítal aj v Za. Dokonca aj žilinská SAD toto zaviedla. V Žiline máš možnosť si kúpiť kredit na určitý počet jázd a na určitý počet dní. Presunúť neminuté jazdy presunúť nemôžeš. A čo s nimi?
nemôžeš ich ani niekomu dať, lebo tam máš fotku a peniaze Ti tiež nikto nevráti. Tu je jedna výhoda MHD Nitra.