1. Neviem o tom, že by sa po výstavbe južného obchvatu mesta nedalo autobusom prejsť v smere Stračia - Priemyselná - Novozámocká. A zrejme to asi "nevie" ani odbor dopravy na MsÚ, keď tadeto navrhol viesť trvalú trasu L25.
2. Ak kritizuješ vedenie trasy L25 pod Kalváriou, istotne máš v rukáve lepšie riešenie, ktoré ponúkneš nám alebo priamo MsÚ. Alebo sa mýlim?
Hlavná vec, že Nitra ašpiruje na európske mesto kultúry 2013.
To je sen, alebo ak sa hlavné mesto kultúry chápe ako výstavba megalománskych budov na každom kroku, vyrúbanie všetkej zelene aj tam kde patrí, hlavne pri rieke, dopravná infraštruktúra na figu, tak potom najlepší je rýchly útek do lesa, nič nepožadovať a krásne prírodne tam žiť ?
Re Linka25: ja tu vidim velky problem braniaci rozvoju mad v Nitre: MESTO NITRA. V Ziline je dokonca navrh na elektrickovu dopravu.tu?nic.ani tie blbe hlasice.
Čo navrhuješ? Bude to čo nevidieť. Ledva zriadia prejazd Linky25 cez Priemyselnú ul. a čochvíľa ju zrušia. To nevedeli, že tam bude diaľnica?! Zbytočná zmena. Skôr mali predĺžiť trasu iným smerom ako stále uvádzam a nie zbytočne na okraj Nitry, kde nikto nenastupuje.
Ja viem, preto sa musím občas ukázať, aby ste nezabudli. A myslíš, že ak tento rok začnú za našim domom na konci Wilsonovho nábr. stavať diaľnicu, že aspoň vtedy zrušia zokruhovanie Linky 25 a vrátia jej trasu na pôvodnú a možno ešte vylepšia a nasmerujú ju aj k Hypertescu:o)? Čo myslíš?
"Nitra je už dosť veľké mesto, a v podstate nemá vyriešenú mhd." Tvoje slová sú presne moje slová. Nakoniec aj tí najväčší kritici Ti tu dali za pravdu, okrem možno jedného, čo stále obhajuje perfektnosť dopravy MHD v Nitre.
mas na mysli tu klbovu B941? no uz by mohli vyrazit aj ostatne Teplicke klbaky do ulic..inak tie bystricke 2 karosy maju svetelne transparenty aj vo vnutri aj z vonka rad by som vedel preco sa nespustili ale dali sa tam tie trapne klasicke tabulky ?
Vladimir: mam na teba prosbu,bolo by mozne vytvorit nalepky na EZCK pre tarif ZTP?v inych mestach to je len tu nie.zjednodusilo by to zivot,navyse teraz je obdobie hromadneho vymienania kariet,bolo by to idealne.teraz som siel primestskym,chcel ZTP,odpoved vodica: preukaz?hovorim je to ulozene v karte.on odpovedal to plati len v MAD, tu je iny vydavac listkov.tak som ako ukrivdeny zaplatil cely.super EZCK.uvazujem vobec nad jej dalsou kupou.
To sa neobávaj,to bude určite preverené.Možno to boli 4 minúty podla tvojich hodín,podla jeho to mohlo byť o moc menej.KAždopádne si môžeš byť istý,že to bude preverené . . .
Čo na Nitre ocenujem, je systém EČK. Zaplatíš dopredu určitú sumu a cestuješ dokedy si kredit nemineš. A či to minieš za pol roka, alebo za mesiac je len Tvoja vec. Obávam sa že že zavedením časových lístkov toto padne. Takýto sys tém by som uvítal aj v Za. Dokonca aj žilinská SAD toto zaviedla. V Žiline máš možnosť si kúpiť kredit na určitý počet jázd a na určitý počet dní. Presunúť neminuté jazdy presunúť nemôžeš. A čo s nimi?
nemôžeš ich ani niekomu dať, lebo tam máš fotku a peniaze Ti tiež nikto nevráti. Tu je jedna výhoda MHD Nitra.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
M