Reply on: branislav #20359:
Ad5: Ja oceňujem, že si túto tému otvoril Ty. Z Mesta som dostal žiadosť o stanovisko (dal som súhlasné), takže mám za to, že sa tým niekto zaoberá. Len aby to niekde nezastalo.Ad8: Zastávkové tabule sa v najbližšom čase žiaľ nepripravujú, hoci pred rokmi sa s nimi vážne počítalo. Z ekonomických dôvodov sú pozastavené akékoľvek investície. Mesto má ambíciu znižovať náklady na MHD. Nejaké dramatické zhoršenie jej stavu neočakávam, skôr to vyzerá na pár rokov stagnácie podľa mňa.
bubboo