Reply on: MacT #18343:
Myslím, že vozy, ktoré si sám spomenul, sú najlepším dôkazom, že VTN nemá s takouto grafickou úpravou problém. Ďakovný list nám síce neprišiel ani jeden, ale osobne si myslím, že je to vcelku milé (v rozumnej miere - všetky vozy by som takto nechcel) a je len otázkou času, kedy sa VTN s Mestom a nejakým ďalším partnerom dohodnú na niečom podobnom. Ale na to sú asi lepšie letné mesiace, lebo neviem si predstaviť tých mladých, ako to tam oduševnene na námestí v januári maľujú ?
Vladimír