Reply on: Vladimír #18345:
Hej, samozrejme by išlo len o pár vozidiel. Avšak, podľa mňa je dôležité, aby boli v premávke aspoň v špičke počas pracovných dní, aby sa z nich nestali napr. zálohy na veky vekov (napr. 024DA). Na druhej strane, podľa mňa by sa mohli zapojiť aj napr. univerzity, keďže i výtvarná výchova sa v Nitre študuje... no a tak ďalej ? ?
Vladimír
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CEQQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.zbierka.sk%2Fsk%2Fpredpisy%2F124-2012-z-z.p-34667.pdf&ei=P0vdUNLOLOuz0QWAooHQDg&usg=AFQjCNF3gFwxkkiw1ffTZDu8pdGb9kzMfQ&bvm=bv.1355534169,d.d2k