Reply on: SiTy #18346:
Keby ten pes pohrýzol SiTy-ho a na základe toho by ženský so psom dodatočne doživotne vylúčili z prepravy, bolo by to všestranne optimálně riešenie ? . A teraz môžeš začať škrečať, ako ti tu všetci ubližujú a že sem prestávaš chodiť.
pavuk