Reply on: Vladimír #18345:
Hej, samozrejme by išlo len o pár vozidiel. Avšak, podľa mňa je dôležité, aby boli v premávke aspoň v špičke počas pracovných dní, aby sa z nich nestali napr. zálohy na veky vekov (napr. 024DA). Na druhej strane, podľa mňa by sa mohli zapojiť aj napr. univerzity, keďže i výtvarná výchova sa v Nitre študuje... no a tak ďalej ? ?
Vladimír