no, tak som zvedavy
vypada to nadejne a rozumne (tak to malo fungovat uz davno, ale hlavne ze to bude).
mesto - treba dufat, velmi dufat, lebo ako poznam mestsky urad a jeho cinnost a vztah k obcanom... ?
inak vladimir - nechem rypat, ale teraz prispevkom 1316 si odpovedal naraz vsetkym co si chcel. ani ty neschvalujes nove diskusne forum?
take, kde bude kazdy registrovany, a bude pisat a citat a odpovedat na konkretne otazky a temy... kazdy si najde to co chce citat... nemusime sa prisposobovat ostatnym foram (ba, bb, ke...) ak to nebudu chciet oni nebudeme to mat ani my, resp. taky styl fora bude az potom ako ho budu mat ba-aci. bolo by to prehladnejsie... prisaham, keby som vedel programovat urobil by som to... ?
vypada to nadejne a rozumne (tak to malo fungovat uz davno, ale hlavne ze to bude).mesto - treba dufat, velmi dufat, lebo ako poznam mestsky urad a jeho cinnost a vztah k obcanom... ?
inak vladimir - nechem rypat, ale teraz prispevkom 1316 si odpovedal naraz vsetkym co si chcel. ani ty neschvalujes nove diskusne forum?
take, kde bude kazdy registrovany, a bude pisat a citat a odpovedat na konkretne otazky a temy... kazdy si najde to co chce citat... nemusime sa prisposobovat ostatnym foram (ba, bb, ke...) ak to nebudu chciet oni nebudeme to mat ani my, resp. taky styl fora bude az potom ako ho budu mat ba-aci. bolo by to prehladnejsie... prisaham, keby som vedel programovat urobil by som to... ?
kalimero
inak za ten cas, odkedy sa nainstalovali ezck oznacovace sa uz muselo na nieco "dojst" kedy kolko ludi chodi, aka je na jednotlivych linkach vytazenost a tak, dufam, ze to bude hlavna priorita pri zostavovani poriadku...
ad2 ale chapes, ide len o to, aby sa vyjadrili (mali tu moznost) sad-ka si to aj tak spravi po svojom ? respect