no, tak som zvedavy
vypada to nadejne a rozumne (tak to malo fungovat uz davno, ale hlavne ze to bude).
mesto - treba dufat, velmi dufat, lebo ako poznam mestsky urad a jeho cinnost a vztah k obcanom... ?
inak vladimir - nechem rypat, ale teraz prispevkom 1316 si odpovedal naraz vsetkym co si chcel. ani ty neschvalujes nove diskusne forum?
take, kde bude kazdy registrovany, a bude pisat a citat a odpovedat na konkretne otazky a temy... kazdy si najde to co chce citat... nemusime sa prisposobovat ostatnym foram (ba, bb, ke...) ak to nebudu chciet oni nebudeme to mat ani my, resp. taky styl fora bude az potom ako ho budu mat ba-aci. bolo by to prehladnejsie... prisaham, keby som vedel programovat urobil by som to... ?
vypada to nadejne a rozumne (tak to malo fungovat uz davno, ale hlavne ze to bude).mesto - treba dufat, velmi dufat, lebo ako poznam mestsky urad a jeho cinnost a vztah k obcanom... ?
inak vladimir - nechem rypat, ale teraz prispevkom 1316 si odpovedal naraz vsetkym co si chcel. ani ty neschvalujes nove diskusne forum?
take, kde bude kazdy registrovany, a bude pisat a citat a odpovedat na konkretne otazky a temy... kazdy si najde to co chce citat... nemusime sa prisposobovat ostatnym foram (ba, bb, ke...) ak to nebudu chciet oni nebudeme to mat ani my, resp. taky styl fora bude az potom ako ho budu mat ba-aci. bolo by to prehladnejsie... prisaham, keby som vedel programovat urobil by som to... ?
Žofka
Dúfam, že jeho kompetentní tvorcovia zasa urobia takú hovadinu, že zrušia tzv. školské spoje, ktoré z periférnych častí Nitry vozia okrem imaginárnych študentov cez školský rok aj a najmä pracujúcich po šichte domov. Konkrétne unikátna medzera v odchodoch linky č. 12 zo Záborského ul. v čase medzi 15.13 a 15.55 v smere do mesta. Tí čo chodia na 15.41 musia nadčasovať, aj keď sa im nechce, ak sa chcú dostať do mesta a na Chrenovú , ak končia o 15.30. Čistá strata 25 min.
Bolo by treba preveriť aj iné spoje , napr. č.2, ktoré chodia po 15.30 na Čermáň.
Ocenila by som, keby sa toto dozvedeli kompetentní.