no, tak som zvedavy
vypada to nadejne a rozumne (tak to malo fungovat uz davno, ale hlavne ze to bude).
mesto - treba dufat, velmi dufat, lebo ako poznam mestsky urad a jeho cinnost a vztah k obcanom... ?
inak vladimir - nechem rypat, ale teraz prispevkom 1316 si odpovedal naraz vsetkym co si chcel. ani ty neschvalujes nove diskusne forum?
take, kde bude kazdy registrovany, a bude pisat a citat a odpovedat na konkretne otazky a temy... kazdy si najde to co chce citat... nemusime sa prisposobovat ostatnym foram (ba, bb, ke...) ak to nebudu chciet oni nebudeme to mat ani my, resp. taky styl fora bude az potom ako ho budu mat ba-aci. bolo by to prehladnejsie... prisaham, keby som vedel programovat urobil by som to... ?
vypada to nadejne a rozumne (tak to malo fungovat uz davno, ale hlavne ze to bude).mesto - treba dufat, velmi dufat, lebo ako poznam mestsky urad a jeho cinnost a vztah k obcanom... ?
inak vladimir - nechem rypat, ale teraz prispevkom 1316 si odpovedal naraz vsetkym co si chcel. ani ty neschvalujes nove diskusne forum?
take, kde bude kazdy registrovany, a bude pisat a citat a odpovedat na konkretne otazky a temy... kazdy si najde to co chce citat... nemusime sa prisposobovat ostatnym foram (ba, bb, ke...) ak to nebudu chciet oni nebudeme to mat ani my, resp. taky styl fora bude az potom ako ho budu mat ba-aci. bolo by to prehladnejsie... prisaham, keby som vedel programovat urobil by som to... ?
kalimero
k tomu poriadku len tolko, myslim, ze by nebolo od veci:
1. zmenit cele toto forum na take ako je napr. http://nfs.phorum.cz/ kde je vsetko prehladne napisane, daju sa vytvorit nove temy, pre kazdy "problem", ku kazdej teme sa da presne vyjadrit... - treba vidiet (vela stranok ma takyto styl diskusie)
2. na tomto fore urobit dalsie forum
... aby sa ludia mohli vyjadrit co presne by chceli zmenit na novom poriadku mhd, ake a kolko by chceli spojov, o kolkej, co im vadi, kde nestihaju prestupit... - ludia napisu a potom podla ich nazorov nad to kompetentny zasadnu a pokusia sa urobit kompromis. takato vec - hlasovanie o nastavajucich zmenach sa moze dat aj do novin s odkazom na tuto stranku, nech potom ludia nenadavaju, ze nemali moznost ovplyvnit cestovny poriadok. ?