no, tak som zvedavy
vypada to nadejne a rozumne (tak to malo fungovat uz davno, ale hlavne ze to bude).
mesto - treba dufat, velmi dufat, lebo ako poznam mestsky urad a jeho cinnost a vztah k obcanom... ?
inak vladimir - nechem rypat, ale teraz prispevkom 1316 si odpovedal naraz vsetkym co si chcel. ani ty neschvalujes nove diskusne forum?
take, kde bude kazdy registrovany, a bude pisat a citat a odpovedat na konkretne otazky a temy... kazdy si najde to co chce citat... nemusime sa prisposobovat ostatnym foram (ba, bb, ke...) ak to nebudu chciet oni nebudeme to mat ani my, resp. taky styl fora bude az potom ako ho budu mat ba-aci. bolo by to prehladnejsie... prisaham, keby som vedel programovat urobil by som to... ?
vypada to nadejne a rozumne (tak to malo fungovat uz davno, ale hlavne ze to bude).mesto - treba dufat, velmi dufat, lebo ako poznam mestsky urad a jeho cinnost a vztah k obcanom... ?
inak vladimir - nechem rypat, ale teraz prispevkom 1316 si odpovedal naraz vsetkym co si chcel. ani ty neschvalujes nove diskusne forum?
take, kde bude kazdy registrovany, a bude pisat a citat a odpovedat na konkretne otazky a temy... kazdy si najde to co chce citat... nemusime sa prisposobovat ostatnym foram (ba, bb, ke...) ak to nebudu chciet oni nebudeme to mat ani my, resp. taky styl fora bude az potom ako ho budu mat ba-aci. bolo by to prehladnejsie... prisaham, keby som vedel programovat urobil by som to... ?
LUK
ad 2 - ja som nepovedal, že z toho nemôže vzísť aj zaujímavý nápad, ale tuším, ako by to prebiehalo - každý by sa dožadoval na minútu presne takého spoja, aký potrebuje práve a len on. A vysvetliť ľuďom, ktorí sa o dopravu nezaujímajú, prečo to nie je realizovateľné, bude ťažké.