Reply on: KVKV #63641:
Zaujímavý námet,ale vcelku zbytočný.Čo by človek robil na Alpínke na jeseň alebo cez zimu?Sedel v tej jednej krčme,kde namiesto piva dnes čapujú chcanky a jedlo je hnoj,o obsluhe nehovorím. Zlaté časy,keď sme sa išli v zime najesť špecialít sú bohužiaľ preč.Inak neviem.A tých jedenapol chatárov si dôjde pohodlne autom.Takže je dobré,tak ako to je,možno by bodlo predĺženie sezóny,viac vlakov,ale to je hlavne o peniazoch.
TA
Re #63625 Rudyke902: doprevádzali ich vnútri vo voze?
Doprovod, ktorý sa bežne vykonáva, keď policajné auto nasleduje električku, je absolútne zbytočný. Už neraz pri takomto doprovode rozbili alebo vykopli sklo.