Reply on: KVKV #63641:
Zaujímavý námet,ale vcelku zbytočný.Čo by človek robil na Alpínke na jeseň alebo cez zimu?Sedel v tej jednej krčme,kde namiesto piva dnes čapujú chcanky a jedlo je hnoj,o obsluhe nehovorím. Zlaté časy,keď sme sa išli v zime najesť špecialít sú bohužiaľ preč.Inak neviem.A tých jedenapol chatárov si dôjde pohodlne autom.Takže je dobré,tak ako to je,možno by bodlo predĺženie sezóny,viac vlakov,ale to je hlavne o peniazoch.
KVKV
Myslím ,že je to v tej monstermalovánke s traťami na kvp, k.n.vsi a bohvie kade, ale hlavne sa o tom žvanilo. Dokonca sa mala povodne (neviem či len do Čermela ) stavať dvojkolajna.